Večstopenjska šola s slovensko-italijanskim dvojezičnim poukom “Pavel Petričič”

Oglasna deska

Objave na oglasni deski

Kaj je to

Spletna oglasna deska je inovativna storitev, ki vam omogoča, da ste nenehno na tekočem z vsemi ključnimi informacijami o šoli. S hitrim in priročnim dostopom si lahko najnovejše novice, obvestila, dogodke in pomembna sporočila ogledate neposredno iz svoje naprave.

To orodje je zasnovano za izboljšanje komunikacije ter zagotavlja, da nihče ne bo zamudil pomembnih šolskih novic. Razen okrožnic, ki so objavljene posebej, vam spletna šolska oglasna deska omogoča takojšen in pregleden dostop do vseh ostalih novic, ki jih potrebujete, da ostanete obveščeni in povezani s šolsko dejavnostjo.

Poleg tega spletna šolska knjiga spodbuja bolj trajnostno šolsko okolje, saj zmanjšuje potrebo po tiskanju papirnatih dokumentov. To je korak k učinkovitejšemu upravljanju virov in okolju prijazni šoli.

Namen storitve

Preverjanje najnovejših novic, obvestil, dogodkov in pomembnih sporočil.

Kako dostopati do storitve

Klikni na spodnjo povezavo

Spletna storitev

Prostori, kjer se ponuja storitev