Assistenza compiti / Pomoč pri izvajanju domačih nalog

Od 19 julija do 27 avgusta šola ponuja pomoč pri izvajanju domačih nalog. Za to bodo poskrbeli prostovolci civilne solidarne službe oz. študentje tretjega in četrtega razreda višje srednje šole. Naprošamo Vas, da nam iz tedna v teden sporočite morebitno prisotnost svojega otroka preko google-modula, ki ga dobite v sporočilu na elektronskem dnevniku.

Za vsa morebitna pojasnila pokličite tajništvo na 0432 717208.

***

Dal 19 luglio al 27 agosto la scuola offre un servizio di assistenza nello svolgimento dei compiti estivi svolto dai ragazzi (studenti di terza e quarta superiore) del servizio civile solidale.

Le famiglie interessate sono pregate di segnalare l’eventuale partecipazione compilando settimanalmente il modulo google pubblicato sulla bacheca del registro elettronico.

Per chiarimenti chiamare la Segreteria (tel. 0432 717208).