NOTTE A SCUOLA

Učenci 5.A in 5.B razreda Dvojezične osnovne šole smo res doživeli nekaj posebnega: noč smo prespali v šoli.
V petek, 2. marca smo namreč ob koncu pouka ostali kar v šoli. Že zjutraj smo s sabo prinesli spalne vreče in blazine. Ob peti uri so se začele delavnice.
Razdeljeni smo bili v tri skupine. Prva skupina je pripravjala krajši prizorček, druga je pela, tretja pa je izdelovala plakate. Tako smo se vsi skupaj pripravljali na posvet, ki bo 20. aprila. Z nami so bili učitelji in učiteljice petih razredov.
Večerja je bila odlična: jedli smo pizzo. Po večerji smo vsi skupaj peli. Okrog enajstih zvečer se je šolski hodnik spremenil v veliko spalnico.
Zjutraj smo se zbudili okrog sedmih. Po zajtrku so nas spet čakale razne delavnice. Ob dvanajstih so nas prišli iskat starši. Izkušnja je bila nova, zabavna in enkratna.
Takih si še želimo in vas že sedaj vabimo na naš posvet.