POLETNI SEMINAR SLOVENSKEGA JEZIKA IN KULTURE 2016

Sporočamo Vam, da tudi letos Ministrstvo za šolstvo in šport Republike Slovenije skupaj z Zavodom za šolstvo organizira tradicionalni polenti Seminar slovenskega jezika in kulture za vzgojitelje, učitelje in profesorje šol s slovenskim učnim jezikom v Italiji.

Seminar bo potekal v Mariboru, v hotelu Piramida, od ponedeljka, 22., do petka, 26. avgusta 2016.

Na seminar je vabljenih 30 predstavnikov vrtcev in šol vseh stopenj iz vseh treh pokrajin.

V dogovoru z organizatorji seminarja se je Urad za slovenske šole pri Deželnem šolskem ravnateljstvu Furlanije-Julijske krajine že pred leti odločil, da bodo v primeru, da bi število prijav preseglo predpisano število, imeli prednost:

1. šolniki, ki se seminarja še niso udeležili ;
  2. šolniki, ki so se ga udeležili enkrat ali največ dvakrat v zadnjih treh letih.

Rok za prijave zapade 10. junija 2016. Prijaviti se je treba preko priloženega obrazca in ga do omenjenega roka vrniti po elektronski pošti na naslov luisa.vigini@istruzione.it

RAZPIS

VLOGA POLETNI SEMINAR 2016